Powrót do listy Powrót do listy

MFEST

Branża Odzież i biżuteria
Kraj Ukraina

Osoba kontaktowa

Stanisław Krywulanski

Opis prowadzonej działalności

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej "MFEST" (Ukraina) oferuje indywidualny druk na koszulkach oraz innych przedmiotach odzieżowych i upominkowych różnego rodzaju. Możliwość wyboru dowolnego wzoru pozwala na ich wykorzystanie jako estetycznie atrakcyjnej odzieży, jak również do celów reklamowych lub jako elementu firmowego stylu.
W tym celu wykorzystywane są nowoczesne technologie, które pozwalają na szybkie, kolorowe drukowanie na koszulkach i innych przedmiotach:
• bezpośredni druk cyfrowy, umożliwiający naniesienie wzoru bezpośrednio na tkaninę bez użycia pośrednich nośników, dając obraz o wysokim stopniu szczegółowości, doskonałej reprodukcji kolorów oraz szerokiej gamie barw (do 65 000 odcieni). Ta metoda pozwala nawet na wydrukowanie fotografii na koszulce;
• sitodruk z farbami plastizolowymi lub wodno-emulsyjnymi;
• sublimacja za pomocą specjalnych farb. Ta metoda umożliwia naniesienie na tkaninę poliestrową pełnokolorowego wzoru i wydrukowanie go na całej koszulce; • sitodruk na koszulkach, z możliwością tworzenia różnych efektów specjalnych;
• druk termotransferowy, polegający na naniesieniu obrazu na specjalną folię montażową, wycięcie i przeniesienie za pomocą prasy termicznej na tkaninę ciemnego koloru; • fleksodruk.
Każda technologia druku wykorzystuje specjalne urządzenia i materiały eksploatacyjne, w tym specjalną farbę do tkanin, która nie zawiera toksycznych substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.

Opis zakresu możliwej współpracy

Oferujemy nanoszenie dowolnych obrazów na koszulki różnego rodzaju, swetry, dowolne rodzaje odzieży promocyjnej, odzież specjalną itp.
Posiadamy własną produkcję odzieżową, która zapewnia:
- Produkcję odzieży
- Produkcję odzieży sportowej
- Produkcję skarpet
- Produkcję upominków
- Produkcję rękawic roboczych
- Produkcję bielizny
Usługi drukarskie:
- Druk DTF
- Druk DTG
- Sitodruk
- Rolniczy druk sublimacyjny
- Haft
- Farbowanie tkanin
- Druk UV
- Cięcie ploterowe
Posiadamy własną grupę projektową, która przygotuje dowolne projekty zgodnie z życzeniami klienta.