Warsztat: Prawa i obowiązki pracodawcy wobec pracowników w Polsce

Zapraszamy na warsztat “Prawa i obowiązki pracodawcy wobec pracowników”, który odbędzie się 26 października 2023 roku o godzinie 17:00 w Świetlicy Wolności w Warszawie.

Podczas tego wydarzenia będziemy omawiać kluczowe aspekty związane z prawami i obowiązkami pracodawcy wobec pracowników. To doskonała okazja do zrozumienia kwestii związanych z prawem pracy oraz dowiedzenia się, jakie prawa i obowiązki wynikają z umowy o pracę.

Prelegenci na warsztacie:

Hubert Otwinowski – Adwokat – KAASS

Vladyslav Humeniuk – Aplikant Adwokacki – KAASS

Hubert Otwinowski i Vladyslav Humeniuk to doświadczeni prawnicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami z zakresu prawa pracy. Dzięki ich ekspertyzie dowiesz się, jak działać zgodnie z przepisami jako pracodawca.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką prawa pracy do udziału w tym warsztacie. Uczestnictwo jest bezpłatne, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ
Organizatorzy: SUP, ZPP, InfoCredit, Business for Ukraine Center. Partnerzy merytoryczni: Kancelaria KAASS, InfoCredit, Diia.Business. Wydarzenie jest realizowane przy współpracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z Fundacją Totalizatora Sportowego.