Webinar „Biura i nieruchomości komercyjne w Polsce dla ukraińskich firm

21 czerwca o godzinie 14:00 Warszawa (15:00 Kijów) na platformie ZOOM odbędzie się webinar „Biura i nieruchomości komercyjne w Polsce dla ukraińskich firm”.

Podczas naszego webinaru z przedstawicielem Cushman & Wakefield. Dowiedz się więcej o możliwościach i korzyściach związanych z lokowaniem swojego biznesu w Polsce. Zarejestruj się już teraz i dołącz do naszego eksperta, który podzieli się wiedzą na temat rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz udzieli praktycznych wskazówek dotyczących znalezienia idealnego biura dla Twojej firmy.

Podczas webinaru dowiesz się również o:

  • Przeglądzie rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.
  • Zaletach inwestowania w polskie nieruchomości.
  • Procesie znalezienia i wynajmu biura w Polsce.
  • Sesji pytań i odpowiedzi: Możliwość zadawania konkretnych pytań przedstawicielowi Cushman & Wakefield i uzyskiwania odpowiedzi na nurtujące kwestie dotyczące inwestowania w polskie biura i nieruchomości komercyjne.

TUTAJ MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ!

Organizatorzy: SUP, ZPP, Business for Ukraine Center. Partnerzy merytoryczni: Cushman & Wakefield, Kharkiv IT Cluster, InfoCredit, Diia.Business.

Wydarzenie zostało zrealizowane przy współpracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Fundacji Totalizatora Sportowego.