Powrót do listy Powrót do listy aktualności

Podsumowanie

Czas na podsumowanie kolejnego okresu funkcjonowania Business for Ukraine Center, który powstał we współpracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców z Fundacją Totalizatora Sportowego. 


W Centrum Biznesu kontynuujemy świadczenie usług „szytych na miarę”, dostosowanych do potrzeb zgłaszających się firm. Od udzielenia wsparcia konsultacyjnego na temat możliwości i form prowadzenia działalności w Polsce, po pomóc w znalezieniu nieruchomości komercyjnych i partnerów biznesowych; od doradztwa na rzecz indywidualnych przedsiębiorców z branży IT z Ukrainy po grupy kapitałowe z przemysłu hutniczego – wszystko po to, aby zacieśniać polsko-ukraińską współpracę od najniższego szczebla. Codziennie czynimy starania, szukając alternatywnych rozwiązań, sięgając po nowe narzędzia, aby budować Business for Ukraine Center.

Prowadząc dyskusję na temat współpracy polsko-ukraińskiej, łączymy ze sobą partnerów ze wszystkich stron życia gospodarczego – od sektora prywatnego, po samorządy i administrację państwową.

Dziesiątki spotkań oraz setki rozmów skutecznie przekuwamy w sukces projektu, czego najlepszym odzwierciedleniem są liczby – od momentu uruchomienia projektu mamy w portfolio programu 69 firm, z czego 20 podmiotów z branży IT. Powyższe statystyki wyraźnie wskazują na aktualność, docelowość i zasadność projektu Business for Ukraine Center.