Powrót do listy Powrót do listy aktualności

Warsztat: Prawa i obowiązki pracodawcy wobec pracowników w Polsce

26 października 2023 roku o godzinie 17:00 w Świetlicy Wolności w Warszawie odbył się warsztat “Prawa i obowiązki pracodawcy wobec pracowników”

Podczas tego wydarzenia omawialiśmy kluczowe aspekty związane z prawami i obowiązkami pracodawcy wobec pracowników. To doskonała okazja do zrozumienia kwestii związanych z prawem pracy oraz dowiedzenia się, jakie prawa i obowiązki wynikają z umowy o pracę.

Prelegenci na warsztacie:

Hubert Otwinowski – Adwokat – KAASS

Vladyslav Humeniuk – Aplikant Adwokacki – KAASS

Hubert Otwinowski i Vladyslav Humeniuk to doświadczeni prawnicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami z zakresu prawa pracy. Dzięki ich ekspertyzie dowiesz się, jak działać zgodnie z przepisami jako pracodawca.

Prezentacja z warsztatu dostępna pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/1abfker82HVqxnL9SWhRCc6BXe_d4K5ZY/view?usp=sharing


Organizatorzy: SUP, ZPP, InfoCredit, Business for Ukraine Center. Partnerzy merytoryczni: Kancelaria KAASS, InfoCredit, Diia.Business. Wydarzenie jest realizowane przy współpracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z Fundacją Totalizatora Sportowego.