Powrót do listy Powrót do listy aktualności

Webinar: “Sprzedaż na Amazonie: Praktyczne kroki do sukcesu w Polsce i Europie dla ukraińskich przedsiębiorców”

13 czerwca o godzinie 14:00 Warszawa (15:00 Kijów) na platformie ZOOM odbył się webinar „Sprzedaż na Amazonie: Praktyczne kroki do sukcesu w Polsce i Europie dla ukraińskich przedsiębiorców”.

Webinar “Sprzedaż na Amazonie: Praktyczne kroki do sukcesu w Polsce i Europie dla ukraińskich przedsiębiorców” zorganizowany przez Związek Pracodawców i Przedsiębiorców w ramach programu Business for Ukraine Center odbył się 13 czerwca o godzinie 14:00 w Warszawie (15:00 w Kijowie) na platformie ZOOM. Mikołaj Bułanow, menedżer ds. kluczowych klientów w firmie Amazon, był głównym prelegentem, który podzielił się praktycznymi poradami dotyczącymi sprzedaży na Amazonie, produktów, zarządzania zapasami oraz zdobywania i utrzymywania klientów. Dodatkowo, zaprezentowano inicjatywę “Amazon Ukrainian Relief Promo“, wspierającą ukraińskich sprzedawców na Amazonie poprzez zerową prowizję. Udział w webinarze wzięło 36 uczestników, głównie przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z Ukrainy, którzy zgłosili się spośród 52 zarejestrowanych osób.

Prezentacja z webinaru jest dostępna pod linkiem:

https://drive.google.com/file/d/1OiwtkW67ZgljjeY7aPzJGW3OqEyaJMl7/view?usp=sharing

Kontakt : kontaktsprzedazy@amazon.pl

Organizatorzy: SUP, ZPP, Business for Ukraine Center. Partnerzy merytoryczni: Amazon, InfoCredit, Diia.Business.

Wydarzenie zostało zrealizowane przy współpracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Fundacji Totalizatora Sportowego.